Bluetooth kulaklık nasıl kullanılır MEIZU EP52

Bluetooth kulaklık nasıl kullanılır MEIZU EP52

03.01.2021 0 Yazar: Yönetici

Bluetooth kulaklık nasıl kullanılır MEIZU EP52. Bu videomuzda bluetooth kulaklıkların telefonda ve bilgisayarda nasıl kullanılabileceğini öğrenerek, MEIZU EP52 bluetooth kulaklığını inceleyeceğiz.

Öncelikle bilgisayardan bluetooth kulaklığımıza bağlanalım.
Şimdi de telefondan bağlanalım.
Video oynarken birleştirdiğimizde video durdu.

MEIZU EP52 bluetooth kulaklığın temel özelliği spor yaparken kullanmak için hazırlanmış olmasıdır. Esnek yapıdaki katlanabilir ve sağlam silikon materyalden geliştirilen boyun kısmı aracılığıyla büyük rahatlık sağlayan kulaklık, 22 gramlık ağırlığıyla varlığını kullanım sırasında hiç hissettirmiyor. Yalnızca 3 gram ağırlığındaki sürücü kısımları ise özel tasarımıyla hareket hâlindeyken kulaktan çıkma ya da yerinden oynama gibi sorunların yaşanmasını engelliyor.

Biyo-selüloz diyafram sayesinde çok gerçekçi ve temiz bir ses sunar.

Hall Effect sensörlerini üzerinde taşıyan kulaklık sürücüleri mıknatıs özelliği ile birleştirildiğinde müzik veya uygulama durmakta ve ani telefon konuşmalarında pratik bir uygulama sağlamaktadır. Sürücüler, 5 dakika boyunca birleşik kaldıklarında ise kulaklık kendiliğinden kapalı konuma geçiyor.

8 saate kadar sürekli müzik dinleme veya konuşma imkanı verir. Ürünün şarjı azaldığında, Micro-USB portu üzerinden cihazı 2 saat içerisinde şarj edebilirsiniz. Bekleme süresi ise 150 saattir.

Su geçirmez özelliği (IPX5) ile spor yaparken terleme durumlarında ve yağmur yağarken ıslanma durumlarında kulaklığınız korunmasını sağlar.

Aktif gürültü önleme ANC özelliği olmamasına rağmen dışardaki gürültüyü içeriye büyük oranda geçirmemektedir.
Çok alımlı bir kutu ile geliyor. Kutu içerisinde kulaklık, farklı boyda sürücü silikonları, şarj kablosu, taşıma kılıfı ve kullanım kılavuzu bulunuyor.

Bluetooth 4.1 versiyonu (aptX) kullanılıyor ve 10 metreye kadar bağlantıyı koruyor.
Sürücü Genişliği: 10 mm
Batarya Kapasitesi: 130 mAh (Li-Ion)
Kablosuz sporcu kulaklığı
Mıknatıslı kablosuz kulaklık
Su geçirmez kablosuz mıknatıslı sporcu kulaklığı