Ücretsiz müzikler ve ses efektleri indirin – YouTube Ses Kitaplığı

Ücretsiz müzikler ve ses efektleri indirin – YouTube Ses Kitaplığı

02.01.2021 0 Yazar: Yönetici

Ücretsiz müzikler ve ses efektleri indirin – YouTube Ses Kitaplığı. Bu yazımızda videolarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz müzikler ve ses efektleri içeren YouTube Ses Kitaplığı’nı tanıtacağız. Youtube Ses Kitaplığı’nda yüksek kaliteli ses parçalarını ve telifsiz ses efektlerinı indirip kullanabilirsiniz.

Youtube Ses Kitaplığı’nı gitmek için https://www.youtube.com/audiolibrary/… web sitesini açın. Müzik Kitaplığı’nda ücretsiz müzik ve Ses Efektleri bölümleri bulunmaktadır. Öncelikle müzik indirelim. Tek tek aramak imkansız olduğu için nasıl bir müzik aradığınızı bilmeniz gereklidir. Buna göre filtreleme yapabilir ve aradığınız müziğe daha hızlı ulaşabilirsiniz. Filtrelemede Tür, Ruh hali, Enstrüman, Süre ve İlişkilendirme bölümleri bulunmaktadır. İlişkilendirme bölümünde atıf gerekmeyenler ve atıf gerekenler olarak 2 seçenek bulunmaktadır. Buradaki müziklerin hepsi ücretsizdir ama bazılarını kullanabilmek için video açıklamanıza müzik hakkında sunulan bilgiyi eklemeniz gerekmektedir. İnsan resmi simgesi vardır. İndir tuşuna basarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
Ses efektleri için ise kategoriler bulunmaktadır. İstediğiniz kategoriyi seçerek, gerekli olan ses efektini indirip kullanabilirsiniz.

Videonun sonuna sizler YouTube Ses Kitaplığı’ndan sizler için seçtiğim birkaç müzikle sizleri baş başa bırakıyorum.
İşte bu kadar! Merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz ve hazırlanmasını istediğiniz konuları yorumlar kısmında yazabilirsiniz. Eğer videom size faydalı olduysa, kanalıma abone olup, videomu beğenerek, bildirim zilini açmayı unutmayın.
İyi çalışmalar.