YouTube paralı mı oluyor YouTube Premium

YouTube paralı mı oluyor YouTube Premium

02.01.2021 0 Yazar: Yönetici

YouTube paralı mı oluyor YouTube Premium. Bu videomuzda YouTube paralı mı oluyor sorusuna cevap verip, YouTube Premium konusunu inceleyeceğiz. YouTube aslında paralı olmuyor, ama paralı YouTube imkanı sağlanıyor.

Paralı yani Premium YouTube ile reklamsız video izleyebilirsiniz. İstediğiniz videoları indirip internetsiz izleyebilirsiniz. YouTube Premium satın aldığınız takdirde, YouTube Music üyeliği de almış oluyorsunuz. Ayrıca YouTube Originals bölümünde ise özgün dizi ve filmleri ücretsiz izleyebilirsiniz. Nasıl YouTube Premium satın alabilirsiniz? YouTube sayfanızda Ücretli üyelikler bölümünden üyelik satın alabilirsiniz. Biz aile üyeliği satın aldık. Üye olan kişi 5 kişiyi daha aile grubuna dahil edebiliyor. Satın almak işleminin hemen sonunda https://families.google.com web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Burada eklemek istediğiniz 13 yaş üzeri kişilerin e-posta adreslerini giriyorsunuz. Bu kişilerin e-posta adreslerine davetiye gönderiliyor. Kabul ettiklerinde aileye eklenmiş oluyorlar. İlk 1 ay ücretsiz. İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/premium Web adresinden de Premium sayfasına ulaşabilirsiniz. Öncelikler bilgisayarda bazı özelliklere göz atalım.