Whatsapp yeni özellikler Temmuz 2020

Whatsapp yeni özellikler Temmuz 2020

08.01.2021 0 Yazar: Yönetici

Whatsapp yeni özellikler Temmuz 2020. Bu videomuzda Whatsapp’a Tammuz 2020’de gelen yeni özellikleri inceleceğiz.

Hareketli çıkartmalar: Her gün milyarlarca kez gönderilen çıkartmalar, kullanıcıların WhatsApp’ta iletişim kurmak için kullandıkları, en hızlı popülerleşen yöntemlerden biri. WhatsApp olarak, yeni hareketli çıkartma paketlerini kullanıma sunuyoruz. Kendinizi ifade etmenizi kolaylaştıran bu çıkartmalar şimdi daha da eğlenceli.
QR kodları: Yeni kişi eklemek her zamankinden daha kolay hale geliyor. Çok yakında, yeni biriyle tanıştığınızda QR kodunu tarayarak onu kişilerinize ekleyebileceksiniz. Artık telefon numaralarını tek tek girmeniz gerekmiyor.
WhatsApp Web ve Masaüstü için Koyu Mod: Son derece popüler olan Koyu Mod temasını şimdi bilgisayarınızda da kullanabiliyorsunuz.

Görüntülü grup aramalarında geliştirmeler:Sekiz kişinin aynı anda katılabildiği görüntülü aramalarda istediğiniz kişiye odaklanmanızı daha kolay hale getiriyoruz. İstediğiniz katılımcının videosunu basılı tutarak tam ekran olacak şekilde büyütebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra, 8 veya daha az kişinin bulunduğu grup sohbetlerine bir video simgesi ekledik. Böylece tek dokunuşla görüntülü grup araması başlatabiliyorsunuz.